Powiślańska Fundacja Społeczna
 

Czym jest wolontariat?

wolontariat chlopaki w kuchniCzęsto wolontariat kojarzy się z tym, że trzeba poświęcić temu zajęciu bardzo wiele czasu i zaangażowania. Dlatego też wiele osób nie decyduje się na pracę społeczną i bycie wolontariuszem, wydaje im się, że podołają temu zadaniu.

Chcemy pokazać, że wolontariat to bardzo szerokie i pojemne pojęcie. Każdy, niezależnie od wieku, ilości zajęć czy wolnego czasu, możliwości fizycznych albo finansowych jest w stanie zaangażować się w działanie na rzecz naszych podopiecznych.

Kto może zostać wolontariuszem?

wolontariat przy stoleCodzienna praca na rzecz Powiślańskiej Fundacji Społecznej daje wiele możliwości. Przed ich podjęciem jednak trzeba się zastanowić, co możemy robić i co umiemy robić. Dobrze jest wiedzieć czy znajdziemy czas na dodatkowe zajęcia i ile będziemy go mieli. A może możemy coś zrobić w swoim najbliższym otoczeniu dla Fundacji? Wolontariat bowiem, poza wszystkimi wspaniałymi aspektami, radością z niesionej pomocy, dumą z sukcesów - to również odpowiedzialność.

Pracuj z nami na co dzień

wolontariat szachyZostań wolontariuszem i pracuj z nami. Powiślańska Fundacja Społeczna nie istniałaby bez wsparcia osób, które bezinteresownie i zaangażowaniem pomagają nam pracować, na co dzień. Jeśli lubisz dzieci, lubisz z nimi przebywać, bawić się, nie boisz się wyzwań, jesteś profesjonalistą lub dopiero się uczysz, - pracuj z nami.

Pracujemy na zasadach zaufania, partnerstwa i życzliwości.

Jak zostać wolontariuszem

Wystarczy, że skontaktujecie się z nami, a my udzielimy wszystkich potrzebnych informacji.

Dane kontaktowe

Tel: 22 625 77 82
E-mail: biuro@pfs.pl
Prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku,
w godzinach 10.00 - 17.00

Kontynując korzystanie z tej strony zgadzasz się na użycie ciasteczek.