Go to main menu Go to slider Go to sidebar Go to content Go to footer
Powiślańska Fundacja Społeczna
 

Darowizny rzeczowe

Jak pomagać?

Z pewnością są rzeczy, które Państwa firma może przekazać Fundacji, by mogła ona sprawniej funkcjonować i opiekować się osobami potrzebującymi.

Jeśli Państwa firma ma materiały i artykuły, które mogłaby przekazać Fundacji, będzie to dla nas ogromna pomoc! Potrzebujemy zwykle artykułów spożywczych, piśmienniczych i szkolnych, pomocy terapeutycznych, sprzętu sportowego i biwakowego, sprzętu biurowego do nauki zdalnej, czy sprzętu AGD.

Mamy bardzo różne potrzeby związane z codzienną pracą i rozwojem Fundacji. Zapraszamy firmy, które chciałyby przekazać charytatywnie swoje produkty lub materiały. Prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy. Ustalimy indywidualnie, czego pomoc Państwa firmy mogłaby dotyczyć.

Co zyskuje firma?

Dzięki darowiźnie rzeczowej Państwa firma pomaga w zaspokojeniu potrzeb dzieci i rodzin zmarginazliowanych, zmniejszając nierówności społeczne. W ten sposób wpisuje się w działania firm odpowiedzialnych społecznie.

Przekazując pomoz budujecie Państwo wśród pracowników i kontrahentów wizerunek przyjaznej, odpowiedzialnej społecznie firmy.

Wykorzystując zdjęcia lub podziękowania od Fundacji możecie Państwo komunikować swoje działania i zachęcać innych do działalności społecznej.

Skontaktuj się

hanna porczyk kontakt

Hanna Porczyk

fundraising and communication manager

Tel: 22 625 77 82
Mob: 698 747 338
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.