Go to main menu Go to slider Go to sidebar Go to content Go to footer
Powiślańska Fundacja Społeczna
 

Przekaż 1,5% podatku

 

Numer KRS: 0000034996 

Dodaj 1,5%, odejmij przemoc

 

W tym roku wszyscy możemy odjąć więcej, wpisując numer KRS Fundacji w rozliczenie podatkowe. Odjąć? Jak to?

W życiu niektórych dzieci z Powiśla regularnie pojawia się przemoc, zaniedbanie czy głód. Ciężka sytuacja domowa zabiera uśmiech z twarzy i szansę na ciepłe wspomnienia. Ich dzieciństwo nie jest beztroskie, a zabawa nie przynosi pełnej radości. Niestety bywa tak, że dzieci doświadczające agresji odpowiedzialność za nią biorą na siebie.

15procent fundacje

Znowu plątałem się pod nogami.

Znowu nie odrobiłam lekcji.

Znowu chciałem dokładkę.

– te przytłaczające stwierdzenia to nie wytwór dziecięcej wyobraźni. To głos rodzica, kolegi z klasy, babci, starszego brata… Chcemy pokazać, co kryje się w dziecięcych głowach, żeby jak najlepiej wczuć się w ich sytuację. Każdego dnia staramy się odjąć jak najwięcej trudności z życia naszych podopiecznych.

Jak pomagamy dzieciom z Powiśla? Jako fundacja prowadzimy świetlice środowiskowe, do których dzieci mogą przyjść po szkole. Tutaj uczą się, bawią i nawiązują przyjaźnie. Organizujemy dla nich zajęcia i warsztaty z udziałem socjoterapeutów i psychologów. Otrzymują też ciepły posiłek i pomoc wolontariuszy w odrabianiu lekcji. Naszym wsparciem staramy się obejmować całe rodziny, towarzysząc w wychowaniu dzieci i zmaganiu się z codziennymi wyzwaniami.

Jak Ty możesz odjąć smutek, wstyd, chłód z dzieciństwa naszych podopiecznych? Wystarczy, że dodasz nasz numer KRS Fundacji w rozliczeniu podatkowym.

Ten KRS to: 0000034996


Tu znajdziesz wszystkie informacje na temat 1,5% podatku:

 

 

1 5 procent