Go to main menu Go to slider Go to sidebar Go to content Go to footer
Powiślańska Fundacja Społeczna
 

Testament

 

Zostaw po sobie ślad, odmień czyjeś życie! 

Wiele osób spisujących testament, oprócz zabezpieczenia swojej własności, myśli o tym, by zostawić po sobie chociaż trochę lepszy świat, pomóc potrzebującym. Część majątku (określoną kwotę lub rzecz) można zapisać wybranej organizacji, której misja jest nam bliska.

Testament jest dokumentem, który zabezpiecza naszych bliskich na wypadek, gdyby nas zabrakło. Warto go spisać, żeby uniknąć ew. sporów czy niejasności w podziale majątku oraz przeznaczyć go dla osób i organizacji według własnego uznania.

Najbezpieczniejszą formą jest spisanie testamentu u notariusza - eliminuje to ryzyko podważenia go i gwarantuje, że zostaną w nim zawarte wszystkie niezbędne zapisy. Zostanie też bezpiecznie przechowany u notariusza. Testament można również spisać ręcznie i przechowywać w domu. 

 

Jak zostaną wykorzystane pieniądze:

Budżet Powiślańskiej Fundacji Społecznej w dużym stopniu opiera się na wsparciu naszych Przyjaciół i Darczyńców. Bez wrażliwości i zaangażowania osób fizycznych i lokalnej społeczności nie moglibyśmy działać.

Przekazane przez Państwa fundusze przeznaczamy na:

- działalność świetlic środowiskowych

- pomoc psychologiczną

- wsparcie rodzin w życiu codziennym.

Chętnie umówimy się na spotkanie, żeby wspólnie ustalić, na co dokładnie zostanie przeznaczony Państwa zapis. 

baner corobimy poradnie2
Jeśli przy okazji sporządzania testamentu zechcą Państwo uwzględnić w nim naszą Fundację, to służymy pomocą i wszelkimi informacjami.

 

hanna porczyk kontakt

Hanna Porczyk

fundraising and communication manager

Tel: 22 625 77 82
Mob: 698 747 338
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.