Go to main menu Go to sidebar Go to content Go to footer
Powiślańska Fundacja Społeczna
 

Jak chronić się przed uzależnieniami?

Niech Powiśle rozbłyśnie dziecięcą radością!

Strona w budowie.

Zapraszamy wkrótce.

Jak reagować na przemoc?

Płatność kartą

Bezpieczeństwo danych podczas płatności internetowych jest kluczowe. Dlatego proces transakcji online comiesięcznych lub jednorazowych realizowanych przy pomocy kart płatniczych odbywa się za pomocą bezpiecznego i łatwego w obsłudze systemu płatności internetowych Przelewy24 i Espago.

Subskrypcja zostanie przedłużona automatycznie na koniec każdego okresu subskrypcji. Oznacza to automatyczne pobieranie z konta wskazanej kwoty darowizny. W przypadku braku środków na koncie lub zbyt niskiego limitu autoryzacyjnego zdeklarowana kwota nie zostanie pobrana.

Limity autoryzacyjne

Ze względów bezpieczeństwa wiele banków, w momencie wydania karty (debetowej/kredytowej), ustala kwotowe limity autoryzacyjne dla tzw. płatności korespondencyjnych (w przypadku serwisu pfs.pl oznacza to automatyczne obciążanie karty wybraną kwotą darowizny, co miesiąc)  domyślnie na 0zł.

Jeśli karta posiada limit autoryzacyjny ustawiony na 0 zł wówczas płatność zostanie odrzucona przez system płatności i tym samym darowizna nie wpłynie na konto Powiślańskiej Fundacji Społecznej.

Aby  móc dokonywać tego typu płatności, należy zmienić limity autoryzacyjne dla transakcji internetowych. Można to zrobić w internetowym serwisie transakcyjnym, korzystając z pomocy pracowników w oddziale Banku  lub dzwoniąc na infolinię  Banku.

Jakimi kartami mogę dokonać płatności?

System Espago obsługuje karty płatnicze największych operatów na świecie ­– Visa, MasterCard i American Express.
Płatności można dokonać także zwykłymi kartami debetowymi, wydanymi do konta osobistego w większości banków. Jeśli transakcja się nie powiedzie, prosimy o kontakt z Państwa bankiem w celu sprawdzenia możliwości uruchomienia płatności w systemie Espago.

Co się stanie, jeśli karta straci ważność?

Obciążanie karty ustanie i darowizny nie będą już dłużej pobierane, a opłata nie powinna zostać naliczona. W razie wznowienia karty zachęcamy do odwiedzenia strony ponownie i ustanowienie regularnej darowizny na nowej karcie.

Czy darowizny online za pomocą kart płatniczych są bezpieczne?

Zdecydowanie tak. Wszelkie informacje przesyłane między komputerem darczyńcy a serwerem są szyfrowane. Dodatkowo wszystkie dane dotyczące karty płatniczej przetwarzane są zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami międzynarodowego certyfikatu PCI-DSS na poziomie Level 1, które zostały określone przez największe organizacje płatnicze na świecie.

Jak zrezygnować z przekazywania darowizny?

Wystarczy, że skontaktują się Państwo drogą mailową z Powiślańską Fundacja Społeczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) W razie pytań dotyczących rezygnacji prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 22 625 77 82).

Nagroda  dla "Mam tylko 1% szans".

Serdecznie gratulujemy agencji reklamowej Plej i nam, czyli Powiślańskiej Fundacji Społecznej za zdobycie brązowego EFFIE 2017 w kategorii pro bono. Nagrodzona kreacja to nasza kampania na rzecz 1% podatku z 2016 roku. 

Uroczysta ceremonia wręczenia nagród Effie Awards 2017 odbyła się 23 października 2017 o godz. 19:00 w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Gala Effie jest najważniejszym dniem w branży komunikacji marketingowej. Gromadzi prezesów i dyrektorów największych firm oraz agencji komunikacji marketingowej, specjalistów od marketingu, niezależnych ekspertów oraz przedstawicieli biznesu. 

Kampanie zgłoszone w tegorocznej edycji konkursu Effie Awards oceniło 110 osobowe jury pod przewodnictwem Adama Pieńkowskiego, Dyrektora Generalnego McDonald’s Polska. Nagrodzono najlepsze kampanie pod kątem efektywności działań komunikacyjnych i wyników biznesowych. 

Effie nagradza i promuje kampanie marek, które wyróżniają się na rynku poprzez najbardziej efektywne działania komunikacyjne oraz wysokie wyniki biznesowe. Konkurs podąża za rozwojem rynku, daje możliwość poznania poszczególnych jego kategorii i wyznacza standardy efektywności oraz edukuje branżę komunikacji marketingowej. Nominowane i nagrodzone kampanie stają się inspiracją i wzorem dla innych.