Go to main menu Go to sidebar Go to content Go to footer
Powiślańska Fundacja Społeczna
 

1% to prosta wyliczanka

Palec pod budkę!

Kto przeznaczy 1% podatku na Powiślańską Fundację Społeczną?
KRS: 0000034996

Piszemy w imieniu naszych młodych podopiecznych, których dzieciństwo nie wygląda tak wesoło, jak byśmy chcieli. Dotyka ich bieda, przemoc i odrzucenie.

pfs elemeledudki

Dziecięce wyliczanki mają w sobie beztroskę, radość i zachętę do wspólnej zabawy. Ale życie nie jest takie proste. Są na Powiślu dzieci, które czasem nie mają co jeść ani w co się ubrać, nie mogą sobie znaleźć miejsca w domu, w którym panują przemoc i alkoholizm, nie dogadują się z rówieśnikami, są wytykane palcem, nie radzą sobie w szkole. Niektóre z nich nigdy nie były w kinie ani w zoo, mogą tylko pomarzyć o wyjeździe z Warszawy na wakacje, w życiu nie jechały nawet tramwajem.


pfs nawysokiejgorze

Próbujemy to zmienić! Prowadzimy dla dzieci z Powiśla świetlice środowiskowe, w których nasi podopieczni mogą czuć się bezpiecznie, uczyć, bawić i zdrowo się rozwijać. Biorą udział w zajęciach i warsztatach pod opieką socjoterapeutów i psychologów, dostają też ciepły posiłek. To ich drugi dom, w którym spędzają po 6 godzin dziennie. Mamy też poradnie rodzinne, w których można otrzymać specjalistyczną pomoc psychologiczną i znaleźć ratunek w ciężkiej sytuacji. Oczywiście oferujemy to wszystko bezpłatnie.

Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie.
1% to prosta wyliczanka.

 

 

Przekaż 1% podatku
KRS: 0000034996


Za koncept i kreacje odpowiada pro bono agencja Plej. Dziękujemy!

 


Zobacz też:

Jak się rozliczyć przez Twój e-PIT w serwisie podatki.gov.pl

Jak się rozliczyć przez system e-deklaracje

Rozlicz PIT online z PITax

Rozlicz PIT online z e-pity

Jak odliczyć darowiznę w rozliczeniu rocznym